Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łobaczew Mały -Diabeł zawładnął wsią

Utworzony przez o co chodzi?, 23 marca 2010 r. o 14:26
OGIERNIA napisał:
O Boże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to obertaska przez tyle lat prowadziła OGIERNIĘ ?????????????i piszą że jeszcze wójt do tego dokladał to dopiero skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo mnie ciekawi co w tej ogierni robili ????niech jej sługus rozwinie wątek na forum ALE JAJA
eee chyba wątku ogierni nie rozwinie . chyba że.... co innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I po co wracać do historii tyle razy. Jeżeli wiesz o przestępstwie to wal do prokuratora , lecz nie pisz w koło czegoś , co dla nikogo nie ma żadnego znaczenia. Widać jak potrafi funkcjonować sołectwo po łobaczewsku , czynowniki że hej !!!!!!!!!!!!!
Któś tu miał rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Któś tu miał rację.
kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
eee chyba wątku ogierni nie rozwinie . chyba że.... co innego
chyba nie rozwinie niczego bo co miałby rozwijac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, napisz o co wam w Łobaczewie tak naprawdę chodzi dziś? Zaznaczam , że w ogóle nie interesuje mnie przeszłość ani wasza Pani G, ani wasza świetlica, te obydwoje cuś to dla mnie temat idiotyczny.Jedno i drugie koło fi***a mi lata..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapomniałem jeszcze, że to dotyczy wszystkich radnych, one są niepotrzebne w ogóle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację , wójt bez Rady zapewne działałby tak samo dobrze, radni są całkowicie niedp0otrzebni, niech lepiej robią kabareciki u sąsiadów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Masz rację , wójt bez Rady zapewne działałby tak samo dobrze, radni są całkowicie niedp0otrzebni, niech lepiej robią kabareciki u sąsiadów!!!!
tak masz rację -wójtowi nie jest potrzebny nikt - to car wschodu!! a radni często nawet nie maja pojęcia o co chodzi. szkoda tylko ze jak p.G była jedna radną w Łobaczewie to ci nie przeszkadzało.nie rozumiem dlaczego inni nie mogą korzystac ze swietlicy -o to jest pytanie.Skoro ciebie nic nie interesuje to po co czytasz ,a w dodatku jeszcze zabierasz głos krytykujacy.Mi np nie przeszkadza jesli ktos chce coś robic jesli ode mnie niczego nie wymusza a u ciebie chyba jest inaczej ,Jak pies ogrodnika -sam nie roię ale innym tez nie pozwolę to taka kobylańska demokracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej już to , niż po Łobaczewsku z diabłem na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiesz, że w Nowym Jorku jest sześciu urzędujących radnych odpowiedzialnych za konkretne dziedziny życia. I tam nikt nie narzeka na brak demokracji, Łobaczew ma dwóch, to jak rezecia część YORKU i na tym forum poznaliśmy jakość tej naddemokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
Czy wiesz, że w Nowym Jorku jest sześciu urzędujących radnych odpowiedzialnych za konkretne dziedziny życia. I tam nikt nie narzeka na brak demokracji, Łobaczew ma dwóch, to jak rezecia część YORKU i na tym forum poznaliśmy jakość tej naddemokracji.
i słusznie -a czy ktos mówi ze w gminie jest za mało radnych? dlaczego po raz kolejny odwracacie kota ogonem?????????? CHODZI O TO ,ŻE JEDNI KURCZOWO TRZYMAĄA LEJCE ŁĄCZNIE Z BATOGIEM NIE DAJĄC INNYM NIC !! PADŁY TU TEZ MERYTORYCZNE ZARZUTY ,A NIKT NIE ODOWIEDZIAŁ NAWET NA JEDEN. CHODZI O RADNĄ SENIORKE -OCZYWIŚCIE , BO MŁODYM JEDYNIE SIĘ ZARZUCA ŻE CHCĄ COŚ ROBIĆ A TO ZE ŁOBACZEW MA 2 RADNCYH TO JEDYNIE PRZYPADEK,BO NIE KAZDA WIES TAK MA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
lepiej już to , niż po Łobaczewsku z diabłem na czele.
TO DLACZEGO TEGO DIABŁA TAK HOŁUBICIE? DAJCIE JUŻ MU SPOKOJNIE ODPOCZYWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie jest 26 sołectw, radnych jest 15-tu. Jak pokazała praktyka, jeżeli w jednej wsi pojawiła się nadreprezentacja, wyszło to jej bokiem ośmieszając tę wieś. Dwie baby , to o jedną za dużo, jedna warta drugiej. W najbliższych wyborach nie wybierajmy żadnej z Łobaczewa Małego. Tym Paniom już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedwabne geszefty, cz. 1/2 http://www.youtube.com/watch?v=BckutBEhp5M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowy napisał:
W gminie jest 26 sołectw, radnych jest 15-tu. Jak pokazała praktyka, jeżeli w jednej wsi pojawiła się nadreprezentacja, wyszło to jej bokiem ośmieszając tę wieś. Dwie baby , to o jedną za dużo, jedna warta drugiej. W najbliższych wyborach nie wybierajmy żadnej z Łobaczewa Małego. Tym Paniom już dziękujemy.
ogarnął mnie śmiech !!!!!!!!!!!!!!!! Żdanej nie wybierajmy?????????????? jedna miała szanse niemal pół wieku!!!!!!!! a drugiej ta jedna nie dała noramlnej szansy ani przez chwile !!! to nie nadreprezentacja to - brak dobrej woli !! a wiesz z której strony? nie sądzisz,że skoro są obie radnymi to obie maja podobne prawa,obowiązki i szanse? co takiego innego robiła p.G przez tyle lat ? co innego pytam,niz teraz chciała robic ta druga? COOO????? napisał tam ktos ze ....budowała ogiernię ! ale teraz nie chce do niej nikogo wpuścic -to po co budowała !! komu?? i wtedy to było wielkie halo !! zasłużyła się nie wiem jak-ale teraz do uzytku innym nie ma chęci przekazać a wiek tej pani tez juz chyba odpowiedni emeryturze -czy się mylę ? a jesli chodzi o mnie ja i moja rodzina tym młodym paniom chce dac szanse -ale prawdziwą bez wtrącania się tych którzy juz się "nadziałali" w życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ogarnął mnie śmiech !!!!!!!!!!!!!!!! Żdanej nie wybierajmy?????????????? jedna miała szanse niemal pół wieku!!!!!!!! a drugiej ta jedna nie dała noramlnej szansy ani przez chwile !!! to nie nadreprezentacja to - brak dobrej woli !! a wiesz z której strony? nie sądzisz,że skoro są obie radnymi to obie maja podobne prawa,obowiązki i szanse? co takiego innego robiła p.G przez tyle lat ? co innego pytam,niz teraz chciała robic ta druga? COOO????? napisał tam ktos ze ....budowała ogiernię ! ale teraz nie chce do niej nikogo wpuścic -to po co budowała !! komu?? i wtedy to było wielkie halo !! zasłużyła się nie wiem jak-ale teraz do uzytku innym nie ma chęci przekazać a wiek tej pani tez juz chyba odpowiedni emeryturze -czy się mylę ? a jesli chodzi o mnie ja i moja rodzina tym młodym paniom chce dac szanse -ale prawdziwą bez wtrącania się tych którzy juz się "nadziałali" w życiu
i co z tą ogiernią ? używana jest czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna , nie radna ma zdajsie takie same prawa jak każdy mieszkaniec, tle tylko , że radny nie może prowadzić działalności na mieniu komunalnym. Coś w prawie się zmieniło w ostatnich latach i nie tylko to. Ale kto by za tym nadążał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skłócenie to taki wsiowy obciach i nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedouczony napisał:
Radna , nie radna ma zdajsie takie same prawa jak każdy mieszkaniec, tle tylko , że radny nie może prowadzić działalności na mieniu komunalnym. Coś w prawie się zmieniło w ostatnich latach i nie tylko to. Ale kto by za tym nadążał?
a co? ze jedni mogą ,a inni nie -czy co? ja chce do ogierni i już -mogę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
Czy wiesz, że w Nowym Jorku jest sześciu urzędujących radnych odpowiedzialnych za konkretne dziedziny życia. I tam nikt nie narzeka na brak demokracji, Łobaczew ma dwóch, to jak rezecia część YORKU i na tym forum poznaliśmy jakość tej naddemokracji.
Przynajmniej tam nie ma śmiesznej amatorszczyzny i próżnego strzępienia języka po próżnicy np na temat jakiejś tam budy od niby kultury , a radny wie że ma radzić co ma robić administracja, a nie osobiście bawić dzieci w teatrzyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...